çorlu beyaz eşya servisi
Ana Sayfa / Saray Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Saray Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Saray Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Saray  Arçelik Beyaz Eşya Servisi olarak, Saray ve civarındaki mahallelerde Arçelik beyaz eşyalarınızın bakım, onarım, kurulum, arıza tespit, yedek parça, montaj ve tüm teknik Servis hizmetini vermekteyiz. Gezici servis anlayışı ve profesyonel teknik kadromuz ile 7/24 hizmetinizdeyiz.
Bir aramanız kadar yakınınızdayız bize ulaşıp, Arçelik servisini güvenle arayabilirsiniz 0282 650 20 27

Kaliteyi, ekonomik çözümlerle en iyi servis hizmetini vermeyi hedefleyen teknik Servisimiz, yerinde değişimi yapılan tüm Arçelik yedek parçalarına (1) Bir yıl garanti Vermektedir. Kredi Kartı ile kapıda ödeme imkanı da sunan servisimiz, müşterilerine en Kolay ödeme imkanları sunmaktadır.

Hızlı servis garantisi ile de Sarayda ilk ve tek en iyi servis hizmeti vermektedir. Bir Aramanız kadar yakınız ile en kısa sürede servis noktasına ulaşan güler yüzlü teknik Ekibimiz size En iyi Arçelik servis hizmetini sunar.

Saraynun  her bölgesinde Saray ve çevre mahallelerinde de servisimiz bulunmaktadır. Güven hissedeceğiniz servis hizmetini size sunmak için hemen bizi arayın! 
Telefon numaramız;

Saray Arçelik Beyaz Eşya Servisi 0282 650 20 27

Saray Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Hızlı ve yerinde cihaz bakım arıza tespitiyle Tekirdağ genelinde tüm ilçelerde hizmet veren Kardeşler Teknik Servis merkezi müşterilerine kaliteli, garantili ve güvenilir hizmet sunmaktadır.

Orjinal Yedek Parçalar İle Yıllarca Güven İle Kullanın

Kardeşler Teknik Servis; izlerin kullanmış olduğu hermarka ve model çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, kombi, klimalar ve küçük ev aletlerinizin teknik arızalarını hızlı bir şekilde orijinal parçalar ile değiştirerek tamir imkanı sunmaktadır. Kardeşler Teknik olarak tüm elektronik aksamlı cihazlarınızın montaj ve tamir işlemini yapmaktadır. Ayrıca siz değerli müşterilerimizin cihazlarının daha az arıza vermesi için düzenli bakım yaptırmanızı önermekteyiz

2 Saat İçinde Yanınızdayız

Hizmet taleplerinizde, müşterilerimize sunduğumuz seçenekler ile tüm gün evde bizleri beklemek zorunda kalmazsınız!

7/24 Hizmet

Kardeşler Teknik Servis merkezinden ihtiyaç duyduğunuz her an servis hizmeti talep edebilirsiniz.

100% Müşteri Memnuniyeti

Yüzünüz gülsün. Kalitemiz, siz müşterilerimizin bizden duyduğu memnuniyetle eş değerdir.

Müşteri Hizmetleri

0282 650 20 27

Servis Talep Formu

Her marka ve model beyaz eşya servisi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.