çorlu beyaz eşya servisi
Çorlu LG Klima Servisi, her gün sürekli genişleyen servis ağı ile tüm Tekirdağ'da ve ilçelerinde hizmet vermektedir. LG klima için bakım tamir onarım hizmetlerini Kardeşler Teknik Servis merkezimizini 0 282 650 20 27 nolu numaradan arayarak alabilirsiniz. Servis çağrı merkezimiz numaralarımızdan bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

Orijinal parçalar ile hemen hemen tüm servislerimiz evleriniz de tamir edilmektedir. Gerekmedikçe eşyalarınız atölyeye alınmamaktadır. Tekirdağ'da tüm ilçelerde güvenilir profesyonel ekiplerimizce garantili tamir yapılmaktadır.

LG Klima Servisi

Hızlı ve yerinde cihaz bakım arıza tespitiyle Tekirdağ genelinde tüm ilçelerde hizmet veren Kardeşler Teknik Servis merkezi müşterilerine kaliteli, garantili ve güvenilir hizmet sunmaktadır.

Keliteli ve Orjinal Yedek Parçalar İle Yıllarca Güven İle Kullanın

Kardeşler Teknik Servis; izlerin kullanmış olduğu hermarka ve model çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, kombi, klimalar ve küçük ev aletlerinizin teknik arızalarını hızlı bir şekilde orijinal parçalar ile değiştirerek tamir imkanı sunmaktadır. Kardeşler Teknik olarak tüm elektronik aksamlı cihazlarınızın montaj ve tamir işlemini yapmaktadır. Ayrıca siz değerli müşterilerimizin cihazlarının daha az arıza vermesi için düzenli bakım yaptırmanızı önermekteyiz

2 Saat İçinde Yanınızdayız

Hizmet taleplerinizde, müşterilerimize sunduğumuz seçenekler ile tüm gün evde bizleri beklemek zorunda kalmazsınız!

7/24 Hizmet

Kardeşler Teknik Servis merkezinden ihtiyaç duyduğunuz her an servis hizmeti talep edebilirsiniz.

100% Müşteri Memnuniyeti

Yüzünüz gülsün. Kalitemiz, siz müşterilerimizin bizden duyduğu memnuniyetle eş değerdir.

Kardeşler Teknik Klima Servis Noktaları

Müşteri Hizmetleri

0282 650 20 27

Servis Talep Formu

Her marka ve model beyaz eşya servisi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.